• Darbų pavyzdžius galite peržiūrėti „Atliktų darbų galerijoje“
  • Kodėl verta rinktis UAB „ATIREGA“? Atsakymas – paslaugų kokybė!
  • Siūlome kokybiškus ir patikimus langus. Langų pasirinkimas pagal naudojamas medžiagas, spalvų paletę. Langai pasižymi ilgaamžiškumu, kokybe, šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis.

 

 

APKAUSTAI

 

 

 Atversti, atidaryti, uždaryti – lengvai, nepanaudojant jėgos

Vidurio ir Rytų Europoje populiariausias langų atidarymo būdas „atversti – atidaryti“. Mielai naudojamas ir kitose valstybėse. „Atvertimo – atidarymo technika“ sudaro galimybę lengvai tik viena rankena atidaryti ir uždaryti lango varčią. Vienas populiariausių atidarymo – atvertimo sistemų pasaulyje pažymėtas Roto NT ženklu.

 

 

 Roto NT papildoma nauda visiems langų matmenims ir formoms.

 Roto NT sistemoje visi armuotės elementai įmontuoti centriniame užrakte. Pagrindiniame variante sistemą sudaro aukštos kokybės apsaugos. Užtikrinamas komfortabilus aptarnavimas bei paprasta integracija su elektroniniais ir mechaniniais papildomo įrengimo elementais, pvz. signalizacija, termostatu ir ventiliacijos sistema. Elegantiška „sidabrinė išvaizda“ Roto NT suteikia unikalią išvaizdą. Prie to prisideda įtikinantys montavimo privalumai. Roto NT apkaustai languose naudojami įvairiausiomis formomis ir matmenimis.

 

Platus papildomo įrengimo pasiūlymas...

Pvz. daugialaipsnis pakreipimas, rankena valdoma atidarymo apsauga bei atidarymo apsauga lengvai suderinama su Roto NT armuote.

Komfortą suteikia jau standartinis Roto NT variantas. Be to dar siūlomi kiti papildomo įrengimo, padidinančio komfortą elementai.

Mikroventiliacija užtikrina reguliarų vėdinimą ir ją lengvai galima įmontuoti jau ant pagaminto lango. Balkono durims taikoma speciali spyna.

Dėl daugialaipsnio pakreipimo lango varčią įmanoma atverti pasirinktu nukreipimo pločiu, o atlošimo apsauga Roto NT sklandžiai nustato varčios poziciją pasirinktoje atidarymo pozicijoje. Savaime užsidarantys langai tai jau praitis.

Roto NT integracija su Roto E-Tec elektroniniais apsaugos sitemos, valdymo termostato elementais ir ventiliacija be problemų vyksta ir vėliau, jau ant pagamintų langų.

 

 

 

 

 

© 2021 UAB „ATIREGA“, visos teisės saugomos